• Adam Beyer
  • Amelie Lens
  • Andrey Pushkarev
  • Archie Hamilton
  • Arkajo
  • Boston 168
  • Charlotte de Witte
  • Chris Liebing
  • Dax J
  • Eagles & Butterflies
  • Enzo Siragusa
  • Gabor Kraft
  • HotX
  • I Hate Models
  • Jane Fitz
  • Jay Lumen
  • Julian Jeweil
  • Luca Lozano
  • Man Power
  • Mind Against
  • Pan-Pot
  • Paula Temple
  • Poli
  • Ramiro Lopez
  • Recondite
  • Rødhåd
  • S.A.M.
  • Sam Paganini
  • Sanfranciscobeat
  • Sasha
  • Secret Factory
  • Shdw & Obscure Shape
  • Sikztah
  • Stephan Bodzin
  • Sven Väth
  • Tale of Us
  • Terr

…and more to be announced soon

Augusztusban hetedik alkalommal kerül megrendezésre Közép-Európa első számú szabadtéri underground elektronikus zenei fesztiválja, a B my Lake!

Népszerűségének, előremutató szemléletének és világszínvonalú programjának köszönhetően már az első évben elnyerte az „Európa Legjobb Új Fesztiválja” díjat a holland European Festival Awards-on. Nem is csoda, hiszen a szervezők (VOLT - és a Deadcode Produkció) egy igazán hiánypótló line uppal robbantották be a fesztivált a köztudatba.

Az elmúlt években olyan előadók sorakoztak fel a programban, mint Richie Hawtin, Carl Cox, Sven Väth, Marco Carola, Solomun, Luciano, Amelie Lens, Fritz Kalkbrenner, Maceo Plex, Dubfire b2b Chris Liebing, Ben Klock, Joseph Capriati, Tale of Us, Sasha, Nina Kraviz, Charlotte de Witte, Kollektiv Turmstrasse és még nagyon sokan mások!

2019-ben a B my Lake ismét a káprázatos balatoni panorámával rendelkező Zamárdiban jelentkezik, közvetlenül a vízparton, világszínvonalú programmal várja az elektronikus zene legnagyobb szerelmeseit.

  • 2013. Európa Legjobb Új Fesztiválja - nyertes
    European Best New Festival - winner, EFA
  • 2014. Európa Legjobb ’Kisméretű’ Fesztiválja - jelölés
    European Best Small Festival - nomination, EFA - Top10
  • 2015. Európa Legjobb ’Kisméretű’ Fesztiválja - jelölés
    European Best Small Festival - nomination, EFA - Top10
  • 2016. Európa Legjobb ’Kisméretű’ Fesztiválja - jelölés
    European Best Small Festival - nomination, EFA - Top10
  • 2017. Európa Legjobb ’Kisméretű’ Fesztiválja - jelölés
    European Best Small Festival - nomination, EFA - Top10

B my Lake all stars 2013-2018

&ME // Adam Beyer // Adam Port // Adriatique // Agents of Time // Alan Fitzpatrick // Âme // Ambivalent // Amelie Lens // Anja Schneider // Andrea Oliva // Andrey Pushkarev // Anna // Art Department // Bjarki // Ben Klock // Ben Sims // Butch // Carl Craig // Carl Cox // Carlo Lio // Cassy // Catz 'n Dogz // Charlotte de Witte // Chris Liebing // Dan Ghenacia // Dana Ruh // Danny Avila // David Mayer // Davide Squillace // Dense & Pika // Derrick May // Dixon // DJ Hell // DJ Tennis // dOP // DJ W!LD // Dominik Eulberg // Dubfire // Dusty Kid // Eagles & Butterflies // Efdemin // Emanuel Satie // Ellen Allian // Enrico Sangiuliano // Extrawelt // Fabio Florido // Fritz Kalkbrenner // Gaiser // Gregor Tresher // Gui Boratto // GusGus // Guti live // Guy Gerber // Gunjah // Guy J // Henrik Schwarz // Hito // H.O.S.H // Hot Since 82 // Hot X // Ilario Alicante // Jackmaster // Jan Blomqvist & Band // Jay Lumen // Jennifer Cardini // Johannes Brecht // Johannes Heil // John Digweed // Joseph Capriati // Josh Wink // Julian Jeweil // Karotte // KiNK // Kollektiv Turmstrasse // Konstantin Sibold // Lake People // Lawrence // Len Faki // Lindstrom live // Luciano // Maceo Plex // Mano Le Tough // Many Reasons aka MiniCoolBoyz // Marc Poppcke // Marcel Dettmann // Marco Carola // Martin Buttrich // Matador // Matthias Tanzmann // Matthew Dear // Magda // Marvin & Guy // Mathias Kaden b2b Daniel Stefanik // Max Cooper // Mendo // Mind Against // Moscoman // Nicole Moudaber // Nick Curly // Nina Kraviz // Loco Dice // Oliver Koletzki // Oliver Huntemann // Oxia // Paco Osuna // Pan-Pot // Paul Ritch // Philipp Straub // Pirupa // Popof // Ray Okpara // Rebekah // Recondite // Re.You // Richie Hawtin // Robag Wruhme // Robert Dietz // Rodriguez JR // Sam Paganini // Sasha // Sasha Carassi // Scuba // Sian // Sis // Solomun // Stephan Bodzin // Steve Lawler // Sven Väth // Sven Weisemann // Tijana T // The Advent // Tale of Us // Tube & Berger // Uto Karem // Woo York

…and many more!